fa-heliumPark
fa-heliumPark

اولین

ترامپولین پارک ایران

ما افتخار می کنیم که اولین ترامپولین پارک را در ایران، شهر مقدس مشهد راه اندازی نموده ایم.

درباره ما

اولین ترامپولین پارک ایران

بیشتر بدانیم

درباره ما

اولین ترامپولین پارک ایران با نام هلیوم پارک چگونه است؟

با توجه به بررسی و پژوهشی که طی شش ماه توسط کارشناسان این شرکت به انجام رسید موفقیت و توفیق این نوع پارک ها در ایران بنا بر خواست عمومی و رویکرد مثبت مردم اجتناب ناپذیر است . اماکن ورزشی – تفریحی خاصه برای کودکان و نوجوانان در شهرهای اصلی ایران ( تهران – مشهد – اهواز – تبریز – اصفهان – شیراز – مناطق شمال ایران ) جمعا به عدد 30 مرکز نمیرسد که عموما از دستگاه های دیجیتالی استفاده کرده و در مورد جمپینگ نیز از لوازم بسیار ابتدایی و قدیمی استفاده میشود . این شرکت برمبنای بررسی های بعمل آمده در فاز یک اقدام به احداث 7 مرکز ورزش( بر مبنای پرش) و در فاز دوم در 37 نقطه ایران و در فاز سوم در 150 مرکز در سطح ایران اقدام به تاسیس این اماکن خواهد نمود ، مقر اصلی شرکت در تهران و اولین پروژه اجرایی در شهر مشهد خواهد بود .


براساس بررسی ها و رایزنی های انجام شده در شهر مشهد امکان و پتانسیل ایجاد پنج مرکز ورزشی براساس نمونه ترامپولین پارک امکان سنجی شد . اولین مرکزی که بر این اساس انتخاب و قرارداد آن به امضاء رسید " برج مروارید گوهرشاد" واقع در میدان جانباز – نبش جانباز 5 میباشد و نقاط قوت این برج بعد از قبولی در امکان سنجی کارشناسان عبارت است از :
1. قرار گرفتن برج در فاخرترین منطقه مشهد که برندهای برجسته جهانی در آن حضور دارند .
2. برجی مدرن داران 4 طبقه پارکینگ و سه طبقه اماکن تجاری و 16 طبقه اداری ، برخلاف تمامی مراکز تجاری مشهد تمامی قسمتهای آن ظرف یک و نیم سال قبل فعال و در حال بهره برداری میباشد .
3. قرار گرفته در قلب بزرگراه های مشهد : 3 دقیقه فاصله تا بزرگراه آسیایی – 4 دقیقه تا بزرگراه امام علی – 4 دقیقه فاصله تا بزرگراه کمربندی مشهد – 2 دقیقه فاصله تا اصلی ترین بلوار شمالی جنوبی مشهد ( بلوار خیام ) – 1 دقیقه تا بلوار فردوسی
4. سه هزار متر زیربنا شامل دو سالن 1500 متری مجزا که امکان استفاده همزمان بانوان و آقایان از امکانات ورزشی را فراهم میسازد .
5. دسترسی از طریق درب مستقل - یک آسانسور مستقل و شش آسانسور مشترک .
6. 4 طبقه پارکینگ و استفاده 3 ساعته رایگان مراجعین .
7. آماده بودن سالن ها از جنبه سیستم های گرمایشی و سرمایشی - برق – توالت ها – کف و . . .